Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 22:29
"Золота Рибка"
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія нашого садочка

В 1973 році в древньому Поліссі на березі річки Стир вирішено було збудувати Рівненську АЕС. Джерельним потоком живого світла тяглися люди до спорудження Атомобуду. І місто наше оживало, різноголосим дитячим сміхом дзвеніло. А що, люди тут були молоді всі, то і малечі ставало все більше, тому вирішено було розпочати будівництво садочків для малюків, де б жилося їм весело. Так на пустирі, серед п’ятиповерхових будинків у 1977 році будівельники розпочали будівництво другого за порядком дитячого садка „Золота рибка”. Була осінь. Приміщення мало непривабливий вигляд, з неопорядкованою територією. Зима притрусила груди цементу, купи розбитої цегли, скла і піску, що залишили після себе будівельники. Щоб садочок відкрив свої двері для галасливої малечі потрібна була людина, яка могла б упорядкувати дитячий садок. І першою з таких була запрошена на посаду завідувачки молода, енергійна, завзята, знаюча і напрочуд мила полісянка Кушнір Ірина Леонідівна. Титанічних зусиль довелося прикласти молодій жінці, щоб вже п’ятого травня 1978 року гостинно зустріти малечу. Паралельно з роботою по будівництву, Ірина Леонідівна почала формувати колектив однодумців, чиє серце так само було відкрите для роботи з дітьми. Вимоглива насамперед до себе завідувачка в усьому показує особистий приклад. Саме завдяки їй в «Золотій рибці» відразу згуртовується міцний колектив. Увага до людей, своєчасно подана допомога подвоюють сили колективу, згуртовують всіх у єдину дружну сім’ю. Першою помічницею на цьому етапі роботи колективу завідувачці стала колега, на той час уже досвідчений педагог-дошкільник Лідія Григорів Гузей – методист дошкільного закладу.
Кушнір Ірина Леонідівна Завідувач 1987-2001 роки Розгорнулася робота по створенню затишку для вихованців: садили дерева та кущі, прикрашали територію квітниками, майданчики – ігровим обладнанням. Старалися всі: вихователі, помічники вихователів, медичні сестри, кухарі, двірники, прачки, теслярі.
Центральний вхід. Літо Найбільш клопіткою виявилась робота по оформленню груп.


Перший випуск, серпень 1979 року Ірина Леодівна надихала колектив не тільки до високопродуктивної праці, але й до культурного відпочинку. І ходили працівники на різні конкурси та концерти. Виступали зі словом живим і піснею веселою. У конкурсі на кращий самодіяльний колектив вибороли перше місце – 1982 рік. Плинув час. Багатолюднішим ставало наше місто. Будувалися нові дитячі садки, формувалися нові педагогічні колективи. Колектив нашого дитячого садка став одним з кращих не тільки в Кузнецовську, але й у Володимирецькому районі та Рівненській області. Пішла про нас слава і почали прїжджати до нас гості за знаннями та красою, щоб не тільки побачити, а ще й собі взяти хороше та корисне для своєї роботи.
Колектив дитячого закладу, 1980 рік Літо після Чорнобильської катастрофи. Важким і відповідальним воно було. Велике навантаження було на педагогів із-за великої кількості дітей в групах та плинністю вихователів, які перейшли того літа працювати в школи. Це був серйозний іспит на професіоналізм, витривалість і просто людську порядність. Протягом 1996-1997 років дитячий садочок торкнулися знову руки будівельників, було розпочато планові ремонтні роботи. Та педагоги не переставали творити його історію. Минав час, змінювалося довколо все, і вихователям необхідно було змінити стиль груп, поновити інтер’єр. Та зміни торкнулися і самого садочка, було зменшено кількість груп – із 12 створили 8 – світлих, просторих приміщень. Своєю турботою зігрівала „Золоту рибку” Ірина Леонідівна Кушнір та настав час сумного прощання. У 2001 році завідувач вийшла на заслужений відпочинок, залишивши у спадок міцний, згуртований колектив. І знову зміни. 1 лютого 2002 року поріг дитячого садочка переступила вимоглива , непередбачувана вихователь садочка №5 Джига Наталія Леонідівна. На посаду вихователя-методиста була призначена досвідчений педагог Килюшик В. А., яка працювала в дошкільному закладі з 1986 року вихователем, практичним психологом.
З 2002 року в дошкільному навчальному закладі „Золота рибка” функціонують спеціальні групи компесуючого типу для дітей з вадами зору. Систематично проводиться медико-профілактична робота, спрямована на покращення стану здоров’я малечі. В закладі працює спеціально обладнаний офтальмологічний кабінет. В просторому приміщенні розміщені сучасні офтальмологічні апарати: амбліотренери, бівізіотренери, кольоротести, макулостимулятори, апарат для засвічування очей, лазерний апарат. Досвідчений лікар-офтальмолог Кіндратюк Петро Володимирович проводить лікувально-профілактичну роботу по відновленню та збереженню гостроти зору у дітей. Заняття на апаратах сприяє відновленню, закріпленню позитивних змін гостроти зору в дітей.
В групі №3 розпочинали працювати вихователі - Бортнік Єва Дмитрівна, Сьох Тетяна Сидорівна та вчитель-дефектолог Германюк Лариса Володимирівна, а в групі №5 – Челядіна Ольга Петрівна, Онуфрійчук Алла Олексіївна і вчитель- дефектолог Кондратюк Тамара Григорівна У 2004 році було відкриту ще одну групу компенсуючого типу для дітей з вадами зору №2. Наставниками для малят стали педагоги - Водько Марія Степанівна та Ковальчук Катерина Дмитрівна з вчителем-дефектологом Левковою Наталією Миколаївною. Щороку ці групи відвідує біля 40 малюків від 3-х до 6-ти дітей. Колектив працював стабільно, творчо, мав певні свої досягнення. Частково змінювався персонал закладу. З вересня 2013 року на посаді завідувача дошкільного навчального закладу працює Килюшик В. А. На посаду вихователя-методиста запросили вихователя дошкільного навчального закладу №11 Токарську В. І.
Завідувач ДНЗ №2 Килюшик В.А. Завдяки різноманітним формам роботи гуртується дружний колектив, який через свою виняткову спостережливість, глибину душі, палку любов до дітей, розкриває всі сторони особистості маленької людини. Персонал закладу працює наполегливо та плідно. Тут створено по-родинному теплий клімат, тому дітвора відчуває себе, наче вдома.
Корисні посилання
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

© 2016 ДНЗ №2 М.КУЗНЕЦОВСЬК.